Suodatin, sisäilma LR 019589 MANN-FILTER, FEBI BILSTEIN, BOSCH
Valmistaja
Lisää
RIDEX LR019589
Tuotekoodi: 424I0105
Suodatin, sisäilma RIDEX LR019589 Hiukkassuodatin, 275 mm x 200 mm x 35 mm 424I0105
Тiedot
  • Suodatintyyppi: Hiukkassuodatin
  • Pituus (mm): 275
  • Leveys (mm): 200
  • Korkeus: 35
  • Tila: Täysin
Lisää
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Yli 100 tuotetta varastossa
Тiedot
RIDEX LR019589
Tuotekoodi: 424I0185
Suodatin, sisäilma RIDEX LR019589 Hiukkassuodatin, Aktiivihiilisuodatin, 270 mm x 195 mm x 32 mm 424I0185
  • Suodatintyyppi: Hiukkassuodatin, Aktiivihiilisuodatin
  • Pituus (mm): 270
  • Leveys (mm): 195
  • Korkeus: 32
  • Suositeltu vaihtoväli [km]: 20000
  • Tila: Täysin
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Yli 100 tuotetta varastossa
RIDEX LR019589
Suodatin, sisäilma RIDEX LR019589 Hiukkassuodatin, Aktiivihiilisuodatin, Antibakteerisella vaikutuksella, 277 mm x 194 mm x 32 mm 424I0493
  • Suodatintyyppi: Hiukkassuodatin, Aktiivihiilisuodatin, Antibakteerisella vaikutuksella
  • Pituus (mm): 277
  • Leveys (mm): 194
  • Korkeus: 32
  • Määrä: 1
sis. Alv 25.5%, toimituskulut