Käynnistysakku EC0730001 TUDOR, ROCKET, BANNER
Valmistaja
Lisää
AP XENERGY EC0730001 Käynnistysakku X35NSD
AP XENERGY EC0730001
Tuotekoodi: X35NSD
Käynnistysakku AP XENERGY EC0730001 12V 35Ah 270A B0 X35NSD
Тiedot
  • Jännite (V): 12
  • Akkukapasiteetti (Ah): 35
  • Pohjakiinnitys: B0
  • Kennosijoitus: DX
  • Kylmäkäynnistysvirta, EN (A): 270
  • Pituus (mm): 196
  • Leveys (mm): 128
  • Korkeus: 202
  • Korkeus 1 (mm): 223
  • Tila: Täysin
Lisää
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Ei varastossa
Тiedot
BANNER EC0730001 Käynnistysakku 013540260101
BANNER EC0730001
Tuotekoodi: 013540260101
Käynnistysakku BANNER EC0730001 12V 40Ah 330A B00 013540260101
  • Jännite (V): 12
  • Akkukapasiteetti (Ah): 40
  • Varusteet: ajoneuvoille ilman käynnistys-pysäytys-toimintoa
  • Kylmäkäynnistysvirta, EN (A): 330
  • Pohjakiinnitys: B00
  • Kennosijoitus 0
  • Napatyyppi: 3
  • Pituus (mm): 187
  • Leveys (mm): 127
  • Korkeus: 226
  • Huomioi huolto-ohjeet
  • Tila: Täysin
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Ei varastossa
ROCKET EC0730001 Käynnistysakku BAT035RDJ
ROCKET EC0730001
Tuotekoodi: BAT035RDJ
Käynnistysakku ROCKET EC0730001 12V 35Ah 270A B0 BAT035RDJ
  • Pohjakiinnitys: B0
  • Akkukapasiteetti (Ah): 35
  • Kennosijoitus 0
  • Pituus (mm): 187
  • Leveys (mm): 127
  • Korkeus: 223
  • Paino [kg]: 8,5
  • Napatyyppi: 3
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
BSG EC0730001 Käynnistysakku BSG 99-997-001
BSG EC0730001
Tuotekoodi: BSG 99-997-001
Käynnistysakku BSG EC0730001 12V 36Ah 360A B00 BSG99997001
  • Akkukapasiteetti (Ah): 36
  • Kylmäkäynnistysvirta, EN (A): 360
  • Korkeus: 225
  • Pohjakiinnitys: B00
  • Komponenttinumero: BSG 99-875-001
sis. Alv 25.5%, Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus
VMF EC0730001 Käynnistysakku 53520
+ 2
VMF EC0730001
Tuotekoodi: 53520
Käynnistysakku VMF EC0730001 12V 35Ah 300A B00 53520
  • Korkeus: 220
  • Kylmäkäynnistysvirta, EN (A): 300
  • DIN / ISO: B19
Ilmainen toimitus
TUDOR EC0730001
Tuotekoodi: TB356
Käynnistysakku TUDOR EC0730001 12V 35Ah 240A TB356
  • Korkeus: 220
  • Kylmäkäynnistysvirta, EN (A): 240
  • Napatyyppi: JIS