Tanko, kallistuksenvaimennin EC01 34 150A RIDEX PLUS, QUINTON HAZELL, BORG & BECK
Valmistaja
Lisää
RIDEX EC0134150A
Tuotekoodi: 3229S0245
Tanko, kallistuksenvaimennin RIDEX EC0134150A Etuakseli, vasen, Etuakseli, oikea, 249mm, M10x1,25, Avainotteella 3229S0245
Тiedot
  • Asennuspuoli: Etuakseli, vasen, Etuakseli, oikea
  • Tanko / tuki: Yhdystanko
  • Pituus (mm): 249
  • Kierre 1: M10x1,25
  • kierre 2: M10x1,25
  • Lisätarvike / lisätieto: Avainotteella
  • Tila: Täysin
Lisää
sis. Alv 25.5%, toimituskulut