Irroituslaakeri E301 16 510A LuK, VALEO, SACHS
Valmistaja
Lisää
JAPKO E30116510A Irroituslaakeri 90301
+ 2
JAPKO E30116510A
Tuotekoodi: 90301
Irroituslaakeri JAPKO E30116510A 33mm 90301
Тiedot
  • Sisäläpimitta [mm]: 33
  • Läpimitta: 65
  • Korkeus: 33
  • Pituus (mm): 81
  • Tila: Täysin
Lisää
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
tuotteita saatavina: 2
Тiedot
JAPKO E30116510A Kytkinpaketti 92315
+ 2
JAPKO E30116510A
Tuotekoodi: 92315
Kytkinpaketti JAPKO E30116510A 190mm 92315
  • Läpimitta: 190
  • Hammasluku: 20
  • keskittämisläpimitta [mm]: 22
  • Sisäläpimitta [mm]: 126
  • Asennusläpimitta [mm]: 243
  • Tila: Täysin
sis. Alv 25.5%, toimituskulut