Kaasujousi, tavaratila 83F 827 552 MONROE, MAGNETI MARELLI, TRISCAN
Valmistaja
Lisää
STABILUS 83F827552 Kaasujousi, tavaratila 369059
STABILUS 83F827552
Tuotekoodi: 369059
Kaasujousi, tavaratila STABILUS 83F827552 540N, 630 mm 369059
Тiedot
  • Tuotelinja: LIFT-O-MAT
  • Työntövoima [N]: 540
  • Pituus (mm): 630
  • Isku (mm): 230
  • Tila: Täysin
Lisää
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
tuotteita saatavina: 56
Тiedot
MONROE 83F827552 Kaasujousi, tavaratila ML9062
MONROE 83F827552
Tuotekoodi: ML9062
Kaasujousi, tavaratila MONROE 83F827552 540N, 630 mm ML9062
  • Työntövoima [N]: 540
  • Pituus (mm): 630
  • Jousijalan läpimitta [mm]: 8
  • Isku (mm): 230
  • Paino [kg]: 0,386
  • Sylinterin halkaisija [mm]: 18,5
  • Pakkauspituus [cm]: 72,500
  • Pakkausleveys [cm]: 3
  • Pakkauskorkeus [cm]: 3
  • Tila: Täysin
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
tuotteita saatavina: 26
MAGNETI MARELLI 83F827552 Kaasujousi, tavaratila 430719343805
MAGNETI MARELLI 83F827552
Tuotekoodi: 430719343805
Kaasujousi, tavaratila MAGNETI MARELLI 83F827552 540N, 630 mm 430719343805
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Ei varastossa
TRISCAN 83F827552 Kaasujousi, tavaratila 8710 292082
TRISCAN 83F827552
Kaasujousi, tavaratila TRISCAN 83F827552 560N, 591 mm 8710292082
  • Työntövoima [N]: 560
  • Pituus (mm): 591
  • Isku (mm): 234
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Ei varastossa
TRISCAN 83F827552 Kaasujousi, tavaratila 8710 292092
TRISCAN 83F827552
Kaasujousi, tavaratila TRISCAN 83F827552 540N, 630 mm 8710292092
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
JUNIOR GAS SPRING 83F827552
Tuotekoodi: JB625550
Kaasujousi, tavaratila JUNIOR GAS SPRING 83F827552 550N, 625 mm, Vehicle Tailgate JB625550
  • Asennuspuoli: Vehicle Tailgate
  • Työntövoima [N]: 550
  • Pituus (mm): 625
  • Isku (mm): 270, 18
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
JUNIOR GAS SPRING 83F827552
Tuotekoodi: GH0546301126
Kaasujousi, tavaratila JUNIOR GAS SPRING 83F827552 540N, 630 mm, Vehicle Tailgate GH0546301126
  • Isku (mm): 18
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Frankberg 83F827552
Tuotekoodi: 5481FB0039704
Kaasujousi, tavaratila Frankberg 83F827552 540N, 630 mm, Vehicle Tailgate 5481FB0039704
  • Kopan läpimitta (mm): 18
  • Männänvarren läpimitta [mm]: 8
  • Läpimitta: 18
sis. Alv 25.5%, toimituskulut
Varaosat varten
  • Kaasujousi, tavaratila OE 83F827552, 83F 827 552 PayPal maksa
  • Kaasujousi, tavaratila OE 83F827552, 83F 827 552 AUDI Visa maksa